Bądź na bieżąco

Aktualności

Anna Tuwalska dołącza do zespołu CosmetoSAFE

Zespół CosmetoSAFE Consulting rośnie w siłę! 

Do naszych szeregów dołączyła Anna Tuwalska – absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Anna ma doświadczenie w pracy badawczej przy wielu projektach naukowych w dziedzinie biopolimerów, fotodegradacji i inżynierii tkankowej. Brała udział w projektach naukowych o fibroinie jedwabiu, realizowanych na Katedrze Biomateriałów i Kosmetyków, UMK. Odbyła stypendium zagraniczne na uczelni w Republice Czeskiej przygotowując trójwymiarowe biomateriały na bazie kolagenu, chitozanu i nanohydroksyapatytu.

Jest autorką badań, których wyniki publikowano w czasopismach i nagradzano podczas konferencji naukowych. Ma za sobą doświadczenie w prestiżowych firmach kosmetycznych w działach ds. Legislacji a także Kontroli Jakości.

Anna uczestniczyła w wielu konferencjach i szkoleniach branżowych, poświęconych tematyce REACH i CLP, naturalności surowców kosmetycznych, rejestracji kosmetyków oraz zgłoszeń wyrobów medycznych.

Witamy na pokładzie 😊

CosmetoSAFE Consulting Iwona Białas zmienia się na CosmetoSAFE Consulting Sp. z o.o.
Do naszych szeregów dołączyła Anna Tuwalska – absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Anna ma doświadczenie w pracy badawczej przy wielu projektach naukowych w dziedzinie biopolimerów, fotodegradacji i inżynierii tkankowej.