Dlaczego

CosmetoSAFE?

Od 2013 roku wspieramy firmy kosmetyczne w bezpiecznym wprowadzaniu produktów do obrotu na rynek polski i rynki europejskie. Rzetelna analiza bezpieczeństwa, przygotowywana przez ekspertów CosmetoSAFE, daje producentom, importerom oraz dystrybutorom kosmetyków z całej Europy pewność, że oferowane przez nich portfolio produktów jest zgodne z prawem, bezpieczne dla użytkowników i właściwie oznakowane.

Zespół CosmetoSAFE

mgr Anna Tuwalska

Ma za sobą doświadczenie w prestiżowych firmach kosmetycznych w działach ds. legislacji, a także kontroli jakości. Jako laborant wspomagała także technologów przy formulacjach, dlatego dobrze rozumie ich specyfikę pracy.
Ma doświadczenie w pracy badawczej przy wielu projektach naukowych w dziedzinie biopolimerów, fotodegradacji i inżynierii tkankowej. Brała udział w projektach naukowych o fibroinie jedwabiu, realizowanych na Katedrze Biomateriałów i Kosmetyków, UMK.
mgr Anna Tuwalska

mgr Anna Tuwalska

Asystent safety assessora

mgr Sandra Zelent-Kraciuk

Kosmetolog ze szczególnym zainteresowaniem chemią kosmetyczną.

Ma za sobą doświadczenia w pracy badawczej, jak również dydaktycznej: prowadziła zajęcia laboratoryjne z zakresu surowców i form kosmetycznych oraz metod oceny działania kosmetyków.

mgr Sandra Zelent-Kraciuk

mgr Sandra Zelent-Kraciuk

Safety Assessor

mgr Anna Galbarczyk

Chemik z doświadczeniem pedagogicznym, który skrupulatnie analizuje dokumentację wyrobów kosmetycznych. Nie umknie jej żaden składnik receptury ani element technologii produkcji.

Dzięki połączeniu wiedzy chemicznej z kosmetologią kompleksowo przeprowadza ocenę skuteczności kosmetyków, a dzięki doświadczeniu w nauczaniu chemii potrafi wytłumaczyć naszym klientom nawet najbardziej zawiłe procesy.

mgr Anna Galbarczyk

mgr Anna Galbarczyk

Starszy specjalista ds. oceny bezpieczeństwa / Asystent safety assessora

dr inż. Iwona Białas

W pracy Safety Assessora łączy kluczowe kompetencje: chemika, toksykologa i kosmetologa, dzięki czemu ocena bezpieczeństwa kosmetyku opracowywana przez CosmetoSAFE jest wieloaspektowa i rzetelna.
Doktor inżynier chemii, specjalistka toksykologii z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego. Aktywny członek grup roboczych Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Wykładowca akademicki z zakresu chemii kosmetycznej.
dr inż. Iwona Białas

dr inż. Iwona Białas

Safety Assessor / Właściciel – CosmetoSAFE Consulting
Poprzednie
Następne