Bądź na bieżąco

Aktualności

Restrykcje składnikowe i nowe alergeny w praktyce. Jak wdrożyć nowe regulacje w proces biznesowy? | Webinar

29 maja zapraszamy na nasz kolejny webinar!
Tym razem przygotowany wspólnie z Kosmetyczni PL.

W majowym wydarzeniu dr inż. Iwona Białas podzieli się z Państwem naszym doświadczeniem w umiejętnym i sprawnym wdrażaniu regulacji dotyczących składników, w tym alergenów, w proces biznesowy.

Pokażemy też case studies!

W programie webinaru m.in:

  • Praktyka wymiany danych surowcowych z dostawcami – czyli dlaczego wdrożenie nowych regulacji to nie jest jedno kliknięcie?
  • Nowe alergeny i ocena zgodności z założeniami produktowymi przy ciągłych zawirowaniach regulacyjnych – czy można prościej?
  • Business Case – jak krok po kroku usprawnić proces zmian w dokumentacji i oznakowaniu produktu?

Spotkanie odbędzie się w formule online i jest bezpłatne wyłącznie dla członków Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Link do rejestracji.

 

Sezon na złuszczanie i walkę z przebarwieniami za pomocą kosmetyków ruszył jak zwykle po wakacjach. To oznacza, że większą popularnością będą cieszyć się m.in. produkty
29 maja zapraszamy na nasz kolejny webinar! Tym razem przygotowany wspólnie z Kosmetyczni PL W majowym wydarzeniu dr inż. Iwona Białas podzieli się z Państwem naszym doświadczeniem w umiejętnym i sprawnym wdrażaniu regulacji dotyczących składników, w tym alergenów, w proces biznesowy.