Bądź na bieżąco

Aktualności

COSMETICON 24: Dokąd zmierza legislacja kosmetyczna?

Udział w branżowych konferencjach to świetna okazja do podzielenia się merytoryczną wiedzą, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami na temat obecnych zmian legislacyjnych.

Konferencja Cosmeticon łączy źródło profesjonalnej wiedzy z zakresu prawa, bezpieczeństwa, jakości oraz innowacji w branży kosmetycznej.

Dzięki zaproszeniu organizatorów wydarzenia, po raz kolejny założycielka CosmetoSAFE dr Iwona Białas mogła poprowadzić dla uczestników prelekcję na temat legislacji chemicznej i kosmetycznej oraz tego, dokąd zmierzamy.

Podczas wydarzenia mieliśmy okazję poruszyć kwestie innowacji, trendów i wyzwań, z którymi mierzy się branża kosmetyczna. Tematy poruszane podczas wystąpień stworzyły przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń między wszystkimi uczestnikami wydarzenia.

To była przyjemność móc uczestniczyć w tym wydarzeniu! Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Inspekcja Handlowa zbadała w II i IV kwartale 2020 r. rynek kosmetyków. Czego dowiadujemy się z podsumowania tego badania?
CosmetoSAFE podczas kolejnej edycji konferencji Cosmeticon!