Bądź na bieżąco

Aktualności

Iwona Białas na Beauty Innovations 2021

Za nami dynamiczne wystąpienie IwonyBiałas na temat alergenów w kosmetykach. Nasza szefowa przybliżyła i omówiła na przykładach kwestie legislacyjne i związane z oznakowaniem. Dziękujemy za niesamowitą frekwencję – wykład oglądało ponad 110 osób! 🤩

Z kolei w branżowym panelu dyskusyjnym zastanawialiśmy się, jakie cechy musi mieć dobry safety assessor. Czy jest bardziej rzemieślnikiem czy artystą? Co ma wspólnego z zupą pomidorową? I dlaczego warto stawiać na tych najbardziej skrupulatnych? #BeautyInnovations2021! A Wy na jakie cechy stawiacie we współpracy z safety assessorem?

Dyskusję można obejrzeć na profilu portalu biotechnologia.pl:

W sieci inne zatrzęsienie podsumowań roku. Niektórzy liczą zrealizowane projekty, przychody, liczbę klientów czy produktów. A jak podsumowujemy rok w zespole CosmetoSAFE? Regulacyjnie!
Za nami dynamiczne wystąpienie IwonyBiałas na temat alergenów w kosmetykach. Nasza szefowa przybliżyła i omówiła na przykładach kwestie legislacyjne i związane z oznakowaniem. Dziękujemy za niesamowitą frekwencję – wykład oglądało ponad 110 osób!