Bądź na bieżąco

Aktualności

Iwona Białas prelegentką Safety Assessor Seminar 2022

Po raz drugi członkowie naszego zespołu mieli zaszczyt uczestniczyć w roli prelegenta w Seminarium dla Safety Assessorów, organizowanym przez IKW – niemiecką organizację branżową zrzeszającą producentów kosmetyków, przyborów toaletowych, perfum i detergentów, we współpracy z  organizatorami 11. targów HPCI Central & Eastern Europe.

Wydarzenie odbyło się 21 i 22 września i było wspierane przez Polskie Stowarzyszenie Kosmetyków i Detergentów (PACDI) oraz Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego (PUCI) – organizacje, do których należy nasza firma.

„Dla mnie najlepszą częścią w byciu wykładowcą na seminarium jest wyjątkowy poziom wiedzy i możliwość poznania ludzi otwartych i głodnych wiedzy” – skomentowała dr Iwona Białas. „Lubię też rozmawiać o praktycznych aspektach oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, dlatego to spotkanie uważam za bardzo udane” – podsumowuje Iwona Białas.

Safety assessor seminarium 2022

Kierujemy serdeczne podziękowania dla organizatorów za zaproszenie i ciepłe przyjęcie, dla organizacji branżowych za rekomendacje udzielone naszej firmie oraz, co niemniej ważne, dla wszystkich uczestników za ich aktywność.

Niezależnie od formy uczestnictwa – do zobaczenia w kolejnych edycjach!

CosmetoSAFE Consulting to nie tylko firma - to pasja i zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa produktów kosmetycznych. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w ocenie bezpieczeństwa kosmetyków.
Po raz drugi członkowie naszego zespołu mieli zaszczyt uczestniczyć w roli prelegenta w Seminarium dla Safety Assessorów, organizowanym przez IKW – niemiecką organizację branżową zrzeszającą producentów kosmetyków, przyborów toaletowych, perfum i detergentów, we współpracy z  organizatorami 11. targów HPCI Central & Eastern Europe. Wydarzenie odbyło się 21 i 22 września i było wspierane przez Polskie Stowarzyszenie Kosmetyków i Detergentów (PACDI) oraz Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego (PUCI) – organizacje, do których należy nasza firma.