Bądź na bieżąco

Aktualności

Forum Branży Kosmetycznej

Na zaproszenie organizatorów 8. Forum Branży Kosmetycznej dr inż. Iwona Białas przygotowała dla uczestników wystąpienie zatytułowane „Odpowiedzialność za wprowadzenie kosmetyku do obrotu… Na szali bezpieczeństwo konsumenta, wizerunek marki i stabilność firmy”.
Podczas prelekcji opowiadała m.in. na kim spoczywa odpowiedzialność za wprowadzenie kosmetyków do obrotu, na kogo spadają konsekwencje, gdy na półki trafi produkt z zakazanym składnikiem, czy każdą partię produktów sprowadzonych do Polski można zarejestrować i wprowadzić do sprzedaży, a także czy każdy kosmetyk jest bezpieczny.
Listopadowe wydarzenie po raz pierwszy odbyło się w formule online, ze względu na obostrzenia epidemiczne. Nie przeszkodziło to jednak uczestnikom licznie i aktywnie zameldować się m.in. na wykładzie naszej ekspertki.

2022, jak przystało na rok, w którym wracamy do post pandemicznej normalności i osobistych spotkań, obfituje w jubileusze.
Na zaproszenie organizatorów 8. Forum Branży Kosmetycznej dr inż. Iwona Białas przygotowała dla uczestników wystąpienie zatytułowane…