Bądź na bieżąco

Aktualności

CosmetoSAFE podczas in-cosmetics Global

In-cosmetics Global to jedno z wiodących wydarzeń w branży kosmetycznej.

To miejsce, gdzie innowacje, doświadczenie i autorskie pomysły przeplatają się z codzienną pracą w branży kosmetycznej. Jedno z nielicznych wydarzeń, które łączy firmy z branży z całego świata. Daje możliwość wymiany doświadczeń oraz poglądów na nurtujące kwestie dotyczące obecnej legislacji.

Udział w tego rodzaju spotkaniach jest jednym z nieodłącznych elementów pracy firm kosmetycznych. Dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

Podczas tegorocznych targów mieliśmy okazję zapoznać się z wieloma innowacyjnymi koncepcjami dotyczącymi: nowych substancji, nowych produkcji, a także nowoczesnych sposobów pozyskiwania materiałów.

Takie wydarzenia dodają energii do działania! Dziękujemy za wszystkie odbyte rozmowy, dyskusje oraz podzielenie się ciekawymi i innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży.

 

W ostatnich tygodniach pojawiło się w mediach tradycyjnych i społecznościowych wiele materiałów, poświęconych projektowi zakazu stosowania szeregu nanomateriałów, w tym nanokrzemionki i nanosrebra , nad
In-cosmetics Global to światowe wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć! 16 kwietnia założycielka CosmetoSAFE dr Iwona Białas odwiedziła Paryż, aby spotkać się ze światowymi firmami z branży, podczas tegorocznych targów.